• Welcome to the GPAD brand page!

 • Ninja

  GPad Ninja is an electric skateboard for children. Ninja is ideal for children, who want to become familiar with electric skateboards. This little fellow has a top speed of 15 km/h, which makes it perfectly safe for children learning how to ride a skateboard. Because of its smaller battery and motors, it is also lighter than all the other electric skateboards.

  The skateboard comes with a remote control, which lets you choose between three speed settings, reverse and forward, gas and brake.

  When riding GPad electric skateboard, please wear protective gear and helmet!

  Gallery

  Additional information

  Weight3.8 kg
  Net Weight (kg)3.8
  Top Speed (km/h)20
  Maximum Range (km)8
  Max Gradient (%)10
  Maximum Load (kg)80
  Tyre Size (inch)2.8
  Tyre Size (cm)7.2
  Tyre TypeSolid
  Driving WheelSingle
  Motor Power (W)150
  Battery Voltage (V)24
  Battery Amps (A)2.2
  Battery Capacity (Wh)52.8
  Battery TypeLi-ion
  Charger Voltage (V)29.4
  Charger Amperage (A)1.5
  Charging time (h)2
  Rear BrakeElectronic
  Speed Levels3
  Start-From-ZeroYes
  Dimensions Unfolded (cm)706 x 220 x 147
  Remote ControlYes
  Recommended From Age14
  Top Speed (limited, km/h)20
  BrandGPad

  Variations

  From Critics and Users

  Svan on stiilipuhas, kerge, kompaktne ning ülilihtne kasutada – gaas pidur ja ega seal rohkem polegi. Ahjaa, ekraan kiiruse ja aku näitajatega on ka ning äpp :). Käe otsas kaasavõtmiseks on ta kerge ja kompaktne, sobib hästi ka naisterahvale. Linnas liikumiseks on see väga mugav elektritõuks.
  Liisa
  YE International
  Kuna olen VÄGA palju kokku puutunud Ninebot ES4-dega, siis võrdlen GPad Svan MAXi sellega: Svanil on hea kaalujaotus – nii sisemine kui ka välimine aku asuvad madalal, mis tagab madala raskuskeskme ning seeläbi parema manööverdavuse ja sõidumugavuse. Täiskumm kärgrehvid väiksema velje peal – sellel on suur sõidumugavuse ning põrutamisvastane eelis ES4-ga võrreldes, millel on väga õhuke täiskummrehv. Kärgrehv käitub nö. lisa-amortisaatorina. Lihtne ja mugav kokkuvoltimis mehhanism – tänu heale juhtraua kujule (õhuke disain) on seda ratast väga mugav kaasas kanda, ES4 juhtraud on suhteliselt jäme ja lisaaku on täpselt keskel, pole kätt mitte kuskil hoida.
  Martin
  Tallinna Tehnikaülikool