Dragon

GPad Dragon on Gpad Evo väiksem vend. Rula on sobilik noortele, kes tahavad vahepeal lasta tuulel pead sasida ja sõpradega ringi sõita. Dragoni kaks 150W mootorit lükkavad rula edasi 20km/h, luues mõnusa masina, millega õhtuti rannapromenaadil või kodukandis ringi tuhiseda.

Rulaga tuleb kaasa pult, mis võimaldab muuta järgmisi tegureid: kolm kiiruse astet, mootorite liikumise suund (edasi/tagasi), gaas ja pidur. Pulti saab laadida tavalise micro USB laadijaga, mis on ka komplektis kaasas.

Sõites GPadi elektrirulaga, soovitame kanda kaitsmeid ning kiivrit.

Galerii

Tehnilised andmed

Kaal5 kg
Netokaal (kg)5
Tippkiirus (km/h)20
Sõidukaugus (km)15
Tõusunurk (%)10
Kandevõime (kg)100
Rehvi suurus (tolli)2.8
Rehvi suurus (cm)7.2
Rehvi TüüpTäiskumm
Vedav RatasKaksikvedu
Mootori võimsus (W)150
Aku pinge (V)24
Aku voolutugevus (A)4.4
Aku mahutavus (Wh)105.6
Aku TüüpLi-ion
Laadija pinge (V)29.4
Laadija voolutugevus (A)1.5
Laadimisaeg (h)3
TagapidurElektrooniline
Kiiruseastmeid3
Kohalt StartJah
Mõõdud (sõiduvalmis, mm)900 x 285 x 120
KaugjuhitavJah
Soovituslik miinimumvanus14
Tippkiirus (piiratud, km/h)20
BrändGPad

Variations

Klientide tagasiside

Svan on stiilipuhas, kerge, kompaktne ning ülilihtne kasutada – gaas pidur ja ega seal rohkem polegi. Ahjaa, ekraan kiiruse ja aku näitajatega on ka ning äpp :). Käe otsas kaasavõtmiseks on ta kerge ja kompaktne, sobib hästi ka naisterahvale. Linnas liikumiseks on see väga mugav elektritõuks.
Liisa
YE International
Kuna olen VÄGA palju kokku puutunud Ninebot ES4-dega, siis võrdlen GPad Svan MAXi sellega: Svanil on hea kaalujaotus – nii sisemine kui ka välimine aku asuvad madalal, mis tagab madala raskuskeskme ning seeläbi parema manööverdavuse ja sõidumugavuse. Täiskumm kärgrehvid väiksema velje peal – sellel on suur sõidumugavuse ning põrutamisvastane eelis ES4-ga võrreldes, millel on väga õhuke täiskummrehv. Kärgrehv käitub nö. lisa-amortisaatorina. Lihtne ja mugav kokkuvoltimis mehhanism – tänu heale juhtraua kujule (õhuke disain) on seda ratast väga mugav kaasas kanda, ES4 juhtraud on suhteliselt jäme ja lisaaku on täpselt keskel, pole kätt mitte kuskil hoida.
Martin
Tallinna Tehnikaülikool