Gpad

Linnatõuksid

Elektrilised tõukerattad oivaline liikumisalternatiiv, sest nad on kerged, kiired ja mugavad lühikesteks sõitudeks linnavahel. Tõukerattad on energiatarbimise ja keskkonnamõju osas ülitõhusad. Mis veel vingem – hea võimalus säästa, mis muidu kuluks kütuse ja parkimise eest tasumiseks. Siinkohal tuleb meeles pidada, et kui tekib vajadus ikkagi autot või ühistransporti kasutada, saab mugavalt tõuksi kokku pakkida ja kaasa haarata.

Powertõuksid

Milleks küll powertõuksi vaja on? Lühidalt vastates, ilmselt polegi. Powetõukeratas pole väga praktiline linnas liikumise perspektiivist – see on suur, kiire ja kallis. Kuid see on suurepärane lahendus lõbutsemiseks õhtul peale tööd või nädalavahetusel seltskonnaga väljas käies. Powertõuksiga avastad kohti, kuhu poleks muidu sattunud, saad nautida kaheveolist kiirendust ülesmäge kihutades või pikkadel rännakutel mudastel maastikel.

Pea meeles, et paljudes riikides on powertõuksid keelatud avalikel teedel.

Lisavarustus

Olgu see siis lahe ja turvaline kiiver või lisalaadija oma sõidu jaoks! GPadi elektriliste toodetega on kaasas korralik valik praktilisi tarvikuid ja muidugi ka varuosi.
Leiate kõik väiksemad asjad, mida vajate oma sõidu viimiseks uuele tasandile.

MEIE MISSIOON

VABADUS linnas liiklejatele

 

“Väga kvaliteetne toodang ja turu parimad hinnad! Suured tänud ja soovitan teistelegi!"
Riko Lorber
“Väga hea elektriline tõukeratas mul on GPAD LITE MUST”
Kaur Madis Paldis
"GPad 8 T -super, on lasteunistus!"
Viktoria