Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Privaatsuse tagamine on üks GPadi peamiseid priotiteete. Käesolev privaatsuspoliitika pakub informatsiooni Saidi teabe kogumise ja kasutamise tavade kohta, sealhulgas seda, millist teavet kogutakse ja jälgitakse, kuidas seda teavet kogutakse ja jälgitakse, kuidas seda teavet kasutatakse ja kellega teavet jagatakse. Külastades saiti https://gpadscooters.com, või “Saiti”, nõustute selles privaatsuseeskirjades kirjeldatud tavadega, mida aeg-ajalt muudame.

Millist teavet kogume ja kuidas me seda kasutame: Teabe kogumine ja kasutamine
Kui taotlete GPadilt midagi, näiteks teenust, tagasi helistamist, konkreetseid turundusmaterjale või tagasisidet, siis kasutame teie päringu täitmiseks teie esitatud teavet. Selleks võime jagada asjakohast teavet teistega, näiteks veoettevõtjate, teeninduspartnerite ja turundusnõustajatega. Võime teiega ühendust võtta ka meie klientide rahulolu-uuringute osana või turu-uuringute eesmärgil.

Küpsised  Küpsis on väike, anonüümset identifikaatorit sisaldav teave, mis saadetakse teie brauserile veebisaidi arvutist ja salvestatakse teie arvuti kõvakettale, kui teie brauseri eelistused seda võimaldavad. Teie privaatsuse kaitsmiseks lubab teie brauser saidil pääseda ligi ainult küpsistele, mille ta on teile juba saatnud, mitte küpsistele, mida teie arvutis on salvestatud teiste saitide poolt.
GPad kasutab küpsiseid teie kasutajatunnuse salvestamiseks teie arvutisse, võimaldades meie saidil kasutada interaktiivseid alasid. Küpsis pannakse teie arvutisse ainult siis, kui logite sisse meie saidi interaktiivsetesse sektsioonidesse ja see eemaldatakse pärast veebibrauseri sulgemist.
Saate oma veebibrauseri konfigureerida nii, et see võtab vastu kõik küpsised, keeldub kõikidest küpsistest või teatab teile küpsise seadistamisest. (Kõik brauserid on erinevad, nii et küpsiste eelistuste muutmise kohta saate teavet oma brauseri abimenüüst.) Võite keelduda kõigist teile saadetud küpsistest, ilma et peaksite veebisaidi funktsioone kaotama.

Lingid ja ärisuhted Sait võib sisaldada linke teistele saitidele. Pange tähele, et GPad ei vastuta selliste veebisaitide privaatsusteeskirjade ega sisu eest. Me julgustame oma kasutajaid meie Saidilt lahkumisel olema teadlikud ja lugema iga isikut tuvastavat teavet koguva veebisaidi privaatsusavaldusi. See privaatsusavaldus kehtib ainult Saidi kogutud teabe kohta.

Lapsed www.gpad.ee on üldisele vaatajaskonnale loodud Sait, mis pole loodud ega mõeldud alla 13-aastaste laste isikuandmete kogumiseks. Et austada laste privaatsust ja järgida laste veebipõhist privaatsuse kaitse seadust (COPPA), 13-aastane ei tohiks sellel Saidil mingit isiklikku teavet anda. Palume vanematel jälgida oma lapsi veebis olemise ajal.

Muudatustest teatamine
GPad jätab endale õiguse seda privaatsuspoliitikat oma äranägemise järgi värskendada ja muuta. Kui teeme seda, postitame uued privaatsuseeskirjad sellele lehele ja märgime lehe ülaossa kuupäeva, millal eeskirju viimati muudeti. Iga kord, kui külastate veebisaiti https://gpadscooters.com, peaksite selle privaatsuseeskirjaga tutvuma.
Kui arvate, et GPad ei järgi seda privaatsuspoliitikat, peaksite esmalt GPadiga ühendust võtma kontaktivormi kaudu.

Küpsiste poliitika

See sait kasutab teie kogemuse parandamiseks küpsiseid, mis on pisikesed failid, mis laaditakse teie arvutisse. Järgnevalt kirjeldame, millist teavet nad koguvad, kuidas me seda kasutame ja miks peame neid küpsiseid mõnikord talletama. Näitame ka seda, kuidas saate takistada nende küpsiste salvestamist, kuid see võib selle veebisaidi funktsioonide teatud elemente madalamaks muuta või “rikkuda”.

Küpsiste kohta üldisemat teavet leiate Vikipeedia artiklist HTTP.

Kuidas me küpsiseid kasutame? Me kasutame küpsiseid erinevatel põhjustel. Kahjuks pole enamikul juhtudel küpsiste keelamiseks ühtegi võimalust, ilma et see täielikult sellele saidile lisatavaid funktsioone ja funktsioone keelaks. Kui te pole kindel, kas vajate neid või mitte, on soovitatav jätta kõik küpsised sisse lülitatuks.

Küpsiste keelamine Küpsiste seadistamist saate takistada, kohandades oma brauseri sätteid (selle kohta lugege brauseri spikrit). Pidage meeles, et küpsiste keelamine mõjutab selle veebisaidi ja muude külastatud veebisaitide funktsionaalsust. Seetõttu on soovitatav küpsiseid mitte keelata.

Meie seatud küpsised Kui edastate andmeid kontaktvormi, võidakse küpsised seadistada, et tulevases kirjavahetuses teie kasutaja üksikasjad meelde jätta.

Sellel Saidil hea kasutajakogemuse pakkumiseks pakume teile võimaluse seadistada eelistusi selle Saidi töötamise suhtes kasutamise ajal. Teie eelistuste meeldejätmiseks peame seadma küpsised, et see pääseda ligi sellele informatsioonile.

Kolmandate osapoolte küpsised Mõnel erijuhul kasutame ka usaldusväärsete kolmandate osapoolte pakutavaid küpsiseid. Järgmises jaotises kirjeldatakse üksikasjalikult, milliseid kolmanda osapoole küpsiseid võite selle saidi kaudu kohata.

See sait kasutab Google Analyticsit, mis on veebis üks levinumaid ja usaldusväärsemaid analüüsilahendusi, mis aitab meil mõista, kuidas te seda saiti kasutate ja kuidas saaksime teie kogemusi paremaks muuta. Need küpsised võivad jälgida näiteks seda, kui kaua te saidil aega veedate, ja milliseid lehti külastate selleks, et saaksime jätkata kaasakiskuva sisu tootmist.

Google Analyticsi küpsiste kohta lisateabe saamiseks vaadake ametlikku Google Analyticsi lehte.

Rohkem informatsiooni Kui on midagi, milles te pole kindel, kas vajate või mitte, on tavaliselt turvalisem jätta küpsised lubatuks juhuks, kui see suhestub mõne meie saidil kasutatava funktsiooniga. Kui otsite siiski lisateavet, võite meiega ühendust võtta meie kontaktivormi kaudu.