Storm Max

Pikk ja lai platvorm, suur rataste teljevahe ning lai lenks teevad Stormiga sõitmise mugavaks igale julgemale tõukeratta huvilisele. Kahe ratta vedu ning võimsad 1000W mootorid annavad võimekuse läbida ka raskemaid teeolusi ilma suuremate probleemideta. Storm on varustatud reguleeritavate esi- ja taguamortidega, mida saab vastavalt oma soovile kas jäigemaks või pehmemaks keerata. Antud mudel Storm Max on varustatud ka suurema (23Ah) akuga, mille läbisõidu võimekus jääb olenevalt sõitjast ligi 65km juurde. Seega ei tohiks ka ühe aku laetusega olla probleemiks läbida suund Tallinn (Vabaduse väljak) —> Keila ning tagasi.

GPad Storm Max on sobilik mudel just neile, kes otsivad elektrilistest tõukeratastest midagi enamat, kui vaikset kulgemist sildedal asfaldil.

Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda kiivrit!

Galerii

Tehnilised andmed

Kaal35 kg
Kokkuvolditav käepideEi
Aku mahutavus (Wh)1196
Rehvi suurus (tolli)10
Rehvi suurus (cm)25.4
Rehvi TüüpÕhkrehv
Mootori võimsus (W)1000
Vedav RatasKaksikvedu
Tippkiirus (piiratud, km/h)65
Aku pinge (V)52
Tippkiirus (km/h)65
Aku voolutugevus (A)23
Aku TüüpLi-ion
Laadija pinge (V)58.8
Laadija voolutugevus (A)2
Soovituslik miinimumvanus14
Sõidukaugus (km)65
Tõusunurk (%)20
Kandevõime (kg)120
Kohalt StartJah
Mõõdud (kokkupakitult, mm)1270 x 660 x 1270
Gross Weight (kg)38
Bluetooth Kõlaridei
Lenksu max. kõrgus (cm)100
Esituled2 LED tuld
Tagatuled2 LED tuld
Kiiruseastmeid3
Laadimisaeg (h)11
Mõõdud (sõiduvalmis, mm)1270 x 660 x 440
TagavedrustusJah
Netokaal (kg)35
Lenksu min. kõrgus (cm)100
USBJah
DispleiJah
ÄppEi
EsivedrustusJah
Peak Power (W)3600
TagapidurKetaspidur
EsipidurKetaspidur
BrändGPad

Variatsioonid

Klientide tagasiside

Svan on stiilipuhas, kerge, kompaktne ning ülilihtne kasutada – gaas pidur ja ega seal rohkem polegi. Ahjaa, ekraan kiiruse ja aku näitajatega on ka ning äpp :). Käe otsas kaasavõtmiseks on ta kerge ja kompaktne, sobib hästi ka naisterahvale. Linnas liikumiseks on see väga mugav elektritõuks.
Liisa
YE International
Kuna olen VÄGA palju kokku puutunud Ninebot ES4-dega, siis võrdlen GPad Svan MAXi sellega: Svanil on hea kaalujaotus – nii sisemine kui ka välimine aku asuvad madalal, mis tagab madala raskuskeskme ning seeläbi parema manööverdavuse ja sõidumugavuse. Täiskumm kärgrehvid väiksema velje peal – sellel on suur sõidumugavuse ning põrutamisvastane eelis ES4-ga võrreldes, millel on väga õhuke täiskummrehv. Kärgrehv käitub nö. lisa-amortisaatorina. Lihtne ja mugav kokkuvoltimis mehhanism – tänu heale juhtraua kujule (õhuke disain) on seda ratast väga mugav kaasas kanda, ES4 juhtraud on suhteliselt jäme ja lisaaku on täpselt keskel, pole kätt mitte kuskil hoida.
Martin
Tallinna Tehnikaülikool