Svan Max

GPad Svan Max on kui kunstiteos omaette. Eristudes teistest tõukeratastest kui särav täht massist, ei jäta tema voolujooneline ning nõtke välimus kedagi külmaks. Kuid ärge laskem ennast heidutada tema silmipimestavast välimusest. GPad Svan Max võib välja näha kui väike tõukeratas, kuid tema sisu on midagi enamat. 8“ rattad jõuavad teid vedada kuhu iganes oma sihid seate. Lisades baasvarustusele juurde ka 5Ah lisaaku, võite oma sõidudistantsi pikendada kasvõi planeedilt Maa väljapoole. Vajadusel saab ka lisaaku tõukeratta küljest ära võtta ning mugavalt kas seljakotis või kapis hoiustada.

Elektriline tõukeratas Svan on varustatud lihtsa kokku voltimis süsteemiga, mis muudab tõukeratta kaasas kandmise ülimalt lihtsaks ning mugavaks. Kas sõitmine õhtupimeduses on probleemiks? Enam mitte! GPad Svan Max on varustatud juhtrauda integreeritud võimeka LED lambiga. Kõigele eelnevale lisaks, kasutatakse tõukeratta rehvidena nn „honeycomb“ ülesehitusega täisrehve – mille purunemisvõimalus on ligilähedane nullile! Unusta mured katkiste rehvidega ning kruiisi Svaniga kasvõi maailma lõppu. Sõites GPad Svan elektritõukerattaga, soovitame kanda kiivrit.

Galerii

Tehnilised andmed

Kaal14 kg
Tippkiirus (km/h)25
Mõõdud (kokkupakitult, mm)1000 x 440 x 465
BrändGPad
Aku pinge (V)36
Tõusunurk (%)12
Kandevõime (kg)100
Rehvi suurus (tolli)8
Rehvi suurus (cm)20
Rehvi TüüpKärgrehv
Vedav RatasÜksvedu
TagapidurJalgpidur
Mootori võimsus (W)350
Aku voolutugevus (A)13
Aku mahutavus (Wh)468
Aku TüüpLi-ion
Laadija pinge (V)42
Laadija voolutugevus (A)2
Laadimisaeg (h)4
EsipidurElektrooniline
Sõidukaugus (km)40
Tippkiirus (piiratud, km/h)25
Mõõdud (sõiduvalmis, mm)1000 x 440 x 1185
Kokkuvolditav käepideEi
Lenksu max. kõrgus (cm)118
Esituled2 LED tuld
Tagatuled1 LED tuli
Kiiruseastmeid3
PüsikiirusehoidjaYes
Kohalt StartJah
Gross Weight (kg)17.4
EsivedrustusJah
Netokaal (kg)14
KaugjuhitavEi
Bluetooth Kõlaridei
DispleiJah
ÄppJah
Soovituslik miinimumvanus14
Lenksu min. kõrgus (cm)118
VärvMust, Punane, Sinine, Valge

 

Variatsioonid

Klientide tagasiside

Svan on stiilipuhas, kerge, kompaktne ning ülilihtne kasutada – gaas pidur ja ega seal rohkem polegi. Ahjaa, ekraan kiiruse ja aku näitajatega on ka ning äpp :). Käe otsas kaasavõtmiseks on ta kerge ja kompaktne, sobib hästi ka naisterahvale. Linnas liikumiseks on see väga mugav elektritõuks.
Liisa
YE International
Kuna olen VÄGA palju kokku puutunud Ninebot ES4-dega, siis võrdlen GPad Svan MAXi sellega: Svanil on hea kaalujaotus – nii sisemine kui ka välimine aku asuvad madalal, mis tagab madala raskuskeskme ning seeläbi parema manööverdavuse ja sõidumugavuse. Täiskumm kärgrehvid väiksema velje peal – sellel on suur sõidumugavuse ning põrutamisvastane eelis ES4-ga võrreldes, millel on väga õhuke täiskummrehv. Kärgrehv käitub nö. lisa-amortisaatorina. Lihtne ja mugav kokkuvoltimis mehhanism – tänu heale juhtraua kujule (õhuke disain) on seda ratast väga mugav kaasas kanda, ES4 juhtraud on suhteliselt jäme ja lisaaku on täpselt keskel, pole kätt mitte kuskil hoida.
Martin
Tallinna Tehnikaülikool