• Welcome to the GPAD brand page!

 • Vasa

  36V, 5.2Ah, 250W, folding, Weight 14kg, rider weight up to 100kg.Size: 130x58x97cm, folded: 78x42x58cmColors: electricgreen, ruby red, smoke greyTop speed 25km/h with pedal assist (5 levels)Rangeup to 30-50kmPAS.
   
  Features: front-wheel drive, tires 16×2.125 Kenda, front and rear 160mm discbrake, chainwheel 52Tand 14T.Folding frame, T-barand pedals.Adjustable handlebar and seat height. Front and rear reflectors, side reflectors, bell, speedometer,odometer, battery meter, kickstand.Optional -rear rack, front and rear mudguards, front and rear lights.

  Gallery

  Additional information

  Weight46 kg
  USBYes
  Charger Amperage (A)2
  Top Speed (limited, km/h)80
  Maximum Range (km)80
  Max Gradient (%)25
  Maximum Load (kg)120
  Tyre Size (inch)10
  Tyre Size (cm)25.4
  Tyre TypeAirtube
  Driving WheelDual
  Motor Power (W)1600
  Battery Voltage (V)60
  Battery Amps (A)25
  Battery Capacity (Wh)1500
  Battery TypeLi-ion
  Charger Voltage (V)67.2
  Charging time (h)13
  Rear SuspensionYes
  Foldable HandleYes
  Front Lights4 LED lights
  Rear Lights3 LED lights
  Speed Levels3
  Start-From-ZeroYes
  Gross Weight (kg)52
  ColorBlack
  Net Weight (kg)46
  Bluetooth SpeakersNo
  DisplayYes
  AppNo
  Recommended From Age14
  Top Speed (km/h)80
  Front BrakeDisc
  Rear BrakeDisc
  Front SuspensionYes
  BrandGPad

  Variations

  From Critics and Users

  Svan on stiilipuhas, kerge, kompaktne ning ülilihtne kasutada – gaas pidur ja ega seal rohkem polegi. Ahjaa, ekraan kiiruse ja aku näitajatega on ka ning äpp :). Käe otsas kaasavõtmiseks on ta kerge ja kompaktne, sobib hästi ka naisterahvale. Linnas liikumiseks on see väga mugav elektritõuks.
  Liisa
  YE International
  Kuna olen VÄGA palju kokku puutunud Ninebot ES4-dega, siis võrdlen GPad Svan MAXi sellega: Svanil on hea kaalujaotus – nii sisemine kui ka välimine aku asuvad madalal, mis tagab madala raskuskeskme ning seeläbi parema manööverdavuse ja sõidumugavuse. Täiskumm kärgrehvid väiksema velje peal – sellel on suur sõidumugavuse ning põrutamisvastane eelis ES4-ga võrreldes, millel on väga õhuke täiskummrehv. Kärgrehv käitub nö. lisa-amortisaatorina. Lihtne ja mugav kokkuvoltimis mehhanism – tänu heale juhtraua kujule (õhuke disain) on seda ratast väga mugav kaasas kanda, ES4 juhtraud on suhteliselt jäme ja lisaaku on täpselt keskel, pole kätt mitte kuskil hoida.
  Martin
  Tallinna Tehnikaülikool