F3 Max

GPad F3 Max on kui superkangelane, kellele võid loota igas olukorras ning igas eluvaldkonnas! See pole midagi muud, kui ebainimlikult kiire, võimas ning eluohtlikult sõltuvust tekitav elektriline tõukeratas. Nagu mõndadele meeldib öelda, pole tegu enam tõukerattaga, vaid pigem kosmoseraketiga, mille igapäevtööks on põrutada siit maakeralt kõrgele läbi pilvede. GPad F3 Max on varustatud suurte 11“ ratastega ning ilmselgelt on vedavatakse ratasteks nii esimene, kui ka tagumine ratas. 2x2500W mootorid veavad selle masina kuni kiirusteni 100km/h ning 30Ah aku sõiduulatuseks on ligemale 100km. Igapäevase masina laadimise pärast ei pea kohe kindlasti muretsema, pigem ehk korra või kaks nädalas. Rääkides võimsaimatest tõukeratastest mis kunagi tehtud, on GPad F3 Maxil kindlasti olemas vajalik amortisatsioon ning pidurdusjõud, et hoida selle kasutajaid ebameeldivatest konarustest või aukudest teel. Olenemata oma suurusest, saab F3 Max tõukerattal kokku voltida nii käepidemed, kui ka tõukeratta enda. Ehk kui tekib vajadus peita see ebaloomulikult võimas masin oma naise või lähedaste eest, käib see kõigest paari liigutusega kokku.

Sõites GPad F3 Max elektritõukerattaga, soovitame kanda nii kiivrit, kui ka teisi kaitsemeid.

Galerii

Tehnilised andmed

Kaal41 kg
TagapidurKetaspidur
Aku pinge (V)60
Rehvi TüüpÕhkrehv
EsipidurKetaspidur
Tippkiirus (km/h)100
Mootori võimsus (W)2500
Aku mahutavus (Wh)1800
Aku TüüpLi-ion
Laadija pinge (V)67.2
Vedav RatasKaksikvedu
Laadija voolutugevus (A)2
Laadimisaeg (h)15
Tippkiirus (piiratud, km/h)100
Sõidukaugus (km)100
Tõusunurk (%)30
Soovituslik miinimumvanus14
Rehvi suurus (tolli)11
Rehvi suurus (cm)27.94
Netokaal (kg)41
Aku voolutugevus (A)30
ÄppEi
Tagatuled4 LED tuld
Esituled1 LED tuli
Mõõdud (sõiduvalmis, mm)1350 x 640 x 1110
Mõõdud (kokkupakitult, mm)1390 x 275 x 635
Kohalt StartJah
EsivedrustusJah
Bluetooth Kõlaridei
TagavedrustusJah
DispleiJah
USBJah
Lenksu min. kõrgus (cm)82
Kokkuvolditav käepideJah
Kiiruseastmeid3
Lenksu max. kõrgus (cm)105
Gross Weight (kg)48
Kandevõime (kg)120
BrändGPad

Variatsioonid

Klientide tagasiside

Svan on stiilipuhas, kerge, kompaktne ning ülilihtne kasutada – gaas pidur ja ega seal rohkem polegi. Ahjaa, ekraan kiiruse ja aku näitajatega on ka ning äpp :). Käe otsas kaasavõtmiseks on ta kerge ja kompaktne, sobib hästi ka naisterahvale. Linnas liikumiseks on see väga mugav elektritõuks.
Liisa
YE International
Kuna olen VÄGA palju kokku puutunud Ninebot ES4-dega, siis võrdlen GPad Svan MAXi sellega: Svanil on hea kaalujaotus – nii sisemine kui ka välimine aku asuvad madalal, mis tagab madala raskuskeskme ning seeläbi parema manööverdavuse ja sõidumugavuse. Täiskumm kärgrehvid väiksema velje peal – sellel on suur sõidumugavuse ning põrutamisvastane eelis ES4-ga võrreldes, millel on väga õhuke täiskummrehv. Kärgrehv käitub nö. lisa-amortisaatorina. Lihtne ja mugav kokkuvoltimis mehhanism – tänu heale juhtraua kujule (õhuke disain) on seda ratast väga mugav kaasas kanda, ES4 juhtraud on suhteliselt jäme ja lisaaku on täpselt keskel, pole kätt mitte kuskil hoida.
Martin
Tallinna Tehnikaülikool