Power Tõuksid

Power tõuksid

Storm

Pikk ja lai platvorm, suur rataste teljevahe ning lai lenks teevad Stormiga sõitmise mugavaks igale julgemale tõukeratta huvilisele. Kahe ratta vedu ning võimsad 1000W mootorid annavad võimekuse läbida ka raskemaid teeolusi ilma suuremate probleemideta. Storm on varustatud reguleeritavate esi- ja taguamortidega, mida saab vastavalt oma soovile kas jäigemaks või pehmemaks keerata. Antud mudel Storm on varustatud ka suurema (18Ah) akuga, mille läbisõidu võimekus jääb olenevalt sõitjast ligi 55km juurde.

GPad Storm on sobilik mudel just neile, kes otsivad elektrilistest tõukeratastest midagi enamat, kui vaikset kulgemist sildedal asfaldil.

Storm | Storm Max

F3 MAX

Kui on juttu mägede vallutamisest ning järskudest tõusudest, on GPad F3 just õige nimi, mida mainida. Esi- ja tagavedu ning ulmeline  jõud, mida F3 mootorid endas peidavad, viivad sind üles ka püstloodis mägedest. Kui tekib ka soov läbida pikki vahemaid, pole midagi lihtsamat, kui lülitada kaherattaline vedu üherattalise peale, vahetada Turbo režiim Eco režiimile ning ligi 75km reisi võib alata. Elektriline tõukeratas F3 on varustatud ka pehmete amortidega, mis lasevad sul muretul moel üle sõita nii tavapärastest aukudest Eesti tänavatel, kui ka metsateel varitsevatest juurikatest. Ainus mida see monstrum ei „soovi“, on tõstmine. Et oma toorelt võimsaid mootoreid ning kiirust taltsutada on selle masina kaaluks 46kg. Kui öelda täpsemalt, siis pole tema tõstmine lihtsalt väga mugav. Kuid kui selleks peaks vajadus tekkima, siis on see siiski võimalik!

80km/h tippkiirusel sõitva tõukeratta peatamiseks on F3 varustatud nii esimeste, kui ka tagumiste hüdrauliliste ketaspiduritega. Kui tõesti peaks tekkima ka vajadus masina kokku voltimiseks ning autosse või kappi panekuks, on see täiesti tehtav. Vaatamata oma suurele kerele on GPad F3 kokku volditav täpselt sama moodi, nagu iga teinegi tõukeratas.

F3 Max